Flash Sale! Uzyskaj 15% dodatkowej zniżki. Użyj kodu: SUNNY15 - Pozostało %countdown %days dni

O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą ręcznie wiązanych dywanów - oddalonych od Państwa zaledwie o kilka kliknięć.

Celem Carpet Avenue jest opracowanie jak największej oferty ręcznie wiązanych dywanów w najkorzystniejszych cenach - a wszystko to na nowoczesnej i intuicyjnej stronie. Zależy nam na tym, aby zakupy były dla Państwa proste, przyjemne i bezproblemowe.

Od nas dla Państwa

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych rodzajów dywanów - od tworzonych w skromnych warunkach prymitywnych i nieco bardziej rustykalnych dywanów koczowniczych po ponadczasowe klasyczne perskie dywany oraz imponujące dywany z jedwabiu o gęstości węzłów przekraczającej milion węzłów/m2, tworzone przez najbardziej utalentowanych tkaczy. Oferujemy ręcznie wiązane orientalne dywany w dowolnych kształtach i rozmiarach.

Od antycznych miast Dalekiego Wschodu przez nietknięte zębem czasu tradycyjne magazyny hamburskiego Speicherstadt, europejskiej stolicy dywanów wprost do Państwa domu.

Dlaczego warto robić zakupy w Carpet Avenue?

Ponieważ dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem zarówno online, jak i offline, a na rynku funkcjonujemy już od ponad czterdziestu lat.

Dbamy o zadowolenie klientów

Nasz zespół doświadczonych ekspertów jest tu po to, aby pomóc Państwu w znalezieniu właściwego dywanu. Zadowolenie klientów to dla nas najważniejszy priorytet.

Ręcznie wiązany dywan, który będzie Państwu służył wiele lat.

Najkorzystniejsze ceny na rynku

Długofalowe relacje stanowiące podstawę naszej solidnej sieci dostawców umożliwiają nam zaopatrywanie naszej firmy we właściwe dywany.

Dywany są skupowane od firm, z którymi współpracujemy od wielu lat, działających w państwach, w których produkuje się dywany. Nie korzystamy z pośredników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować klientom korzystne ceny i wysoką jakość.

Działamy zgodnie z zasadami

Stosujemy najwyższe standardy etyczne, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy w krajach, w których produkowane są dywany. Dbamy o prawa pracowników i na bieżąco monitorujemy sytuację.

Patrzymy w przyszłość

Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe dywany i optymalizujemy naszą stronę internetową celem zapewnienia zakupów online na najwyższym możliwym poziomie.

Wynik?

Możemy zapewnić, że znajdą Państwo u nas dywan spełniający Państwa oczekiwania - w korzystnej cenie oraz o jakości pozwalającej na korzystanie z niego przez wiele lat.

Carpet Avenue - U nas znajdą Państwo swój nowy dywan!

Proszę o kontakt Prawa autorskie zastrzeżone © 2024 Carpet Avenue GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.