Kelim Solo

Te jednobarwne kilimowe dywaniki wykonane z czystej wełny zostały utkane ręcznie w Bhadohi w Indiach, przy użyciu nowoczesnej techniki tkania. Użyta wełna jest bardzo dobrej jakości, a dywany są doskonale przystosowane do codziennego użytkowania. 
Dywany te cieszą się ogromną popularnością i doskonale sprawdzą się w większości pomieszczeń. Dodają koloru i finezji każdemu otoczeniu w którym są umieszczone. 
Dywany w jednolitym kolorze są idealne do łączenia wystroju pomieszczenia - i tworzenia odpowiedniej atmosfery i nastroju, którego Państwo szukają.
Niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie silnego i odważnego kontrastu w postaci żywej plamy koloru, czy bardziej wyważonego i harmonijnego odcienia w zaciszu domowym, jedno i drugie można łatwo osiągnąć za pomocą jednokolorowego dywanu Kilim Solo . 
Brak wzorów i kombinacji kolorów jest zdecydowanie dowodem na to, iż powiedzenie mniej znaczy więcej działa tutaj tak dobrze. 
Ponieważ dywany Kilim Solo są tkane ręcznie, nie mają osnowy i są cieńsze niż dywany ręcznie tkane, dzięki czemu są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Wykonane są w 100% z czystej wełny, świetnego materiału, który jest naturalnie odporny na wszelakie plamy, zabrudzenia oraz charakteryzuje się właściwościami ognioodpornymi.
Dywany te znajdują wszechstronne zastosowanie a dodatkową ich zaletą jest posiadanie dwóch stron. Oznacza to, że można je po prostu odwrócić  jeśli zostaną poplamione lub zabrudzone.
Te produkty mają świetny stosunek jakości do ceny i są idealne do zastosowania w prawie każdym miejscu, czy to w biurze, sali konferencyjnej, czy w domu z nowoczesnym wystrojem.
Dywan w jednolitym kolorze wykonany z czystej wełny to idealny sposób na dodanie poczucia ładu i finezji do pomieszczenia lub otoczenia w którym jest umieszczony!

Czytaj dalej
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 64

na stronę
Ustaw w porządku malejącym
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 64

na stronę
Ustaw w porządku malejącym
Prawa autorskie zastrzeżone © 2022 Carpet Avenue GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.